Darivanje i humanost su divne stvari koje nas povezuju i čine svet boljim mestom.

Darivanje i humanost su divne stvari koje nas povezuju i čine svet boljim mestom. Kada darujemo, pokazujemo ljubaznost i brigu prema drugima. To može biti materijalni poklon, ali i pažnja, podrška ili vreme koje posvetimo nekome ko to zaslužuje. Kad smo humani, iskazujemo saosećanje i empatiju prema drugim ljudima. Može biti pomaganje onima u nevolji, volontiranje ili jednostavno pružanje podrške bližnjima u teškim trenucima. Darivanje i humanost su vrednosti koje nas čine boljim ljudima i stvaraju pozitivnu promenu u svetu. Hajde da se inspirišemo i širimo ljubav i dobročinstvo!Učenica naše škole prikupila je, za samo dva dana mnogo lepih stvari, novca, odeće, za njene tri drugarice kako bi ih obradovala i učinila im predstojeće praznike i odmor lepšim. Reč je o učenici Naidi Skenderović, odeljenja III5 koja ima nameru da nastavi sa humanim gestovima i u narednom polugodištu i humanitarnu akciju proširi na veći nivo. Bravo za Naidu, bravo za empatiju.