Škola za dizajn tekstila i kože dobitniaca prestizne nagrade!

Škola za dizajn tekstila i kože dobitniaca prestizne nagrade!Na ovogodišnjem likovnom konkursu programa EU PRO Plus “Stvaramo zeleniju budućnost”naša škola odnela je prestiznu nagradu kao najuspšnija i najbolja škola za region centralne i istočne Srbije ukokurenciji od 144 škole. Svečano proglašenje pobednika održano je 22. decembra u NIšu.To je već postala tradicija da škola za dizjan teksitla in kože iz godine u gopdinu postiže vrhunskerezultate. Na istoimenom takmicenju učenica nase škole Vildana Vejsilović zajdno sa svojim mentoromprofesorom Edinom Malićevićem, dobila je nagradu za rad koji je ušao u izbor od 12 izabranih radivakoji ce krasiti kalendar Evropske unije za predsotjecu 2024. godinu.