ITAcademy: Kursevi engleskog jezika za učenike

ITAcademy: Kursevi engleskog jezika za učenike

Obaveštavamo Vas da smo u saradnji sa kompanijom LINKgroup obezbedili besplatne online kurseve engleskog jezika. ITAcademy kao deo kompanije LINKgroup ovim kursevima pruža odličnu priliku đacima koji žele da usavrše i unaprede svoje znanje engleskog jezika, da postanu što uspešniji u daljem obrazovanju i kasnije u poslu.
Nastavnici engleskog jezika iz naše škole će odlučiti koji đaći će dobiti mogućnost za pohađanje ovih kurseva. 

Ukoliko budete bili jedan od dobitnika, dobićete poklon kod sa kojim ostvarujete  parvo na besplatan on-line kurs. Nakon što dobijeni kod unesete na strani prijave dobićete na mailu sva potrebna uputstva za pohađanje izabranog on-line kursa.

            Pozivamo sve đake da se aktivnouključe u  usavršavanje znanja engleskog jezika kako bi time sebi otvorili što više mogućnosti za dalje obrazovanje i razvoj karijere.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *